Левенятко

З дітьми працюють вихователі:

Беляєва Оксана Леонідівна,

Миронюк Тетяна Зіновіївна

Помічник вихователя:

Безчастна Тетяна Прокопівна

У групі виховується 13 дітей.

Заняття" Листя опадає" ( малювання) Вихователь в процесі роботи використовує нетрадиційні техніки малювання: малювання пальчиком, долонькою, малювання ватними паличками. В процесі заняття діти вчать і закріплюють кольори.Такі заняття викликають у дітей яскравий емоційний відгук. Вихователь використовує різні методичні прийоми : ігри – імітації, сюрпризний момент, рухливі ігри,пальчикові ігри, індивідуальну роботу. Під час занять діти вчаться відображати особливості зображеного об’єкта, розвивається вміння орієнтуватися на аркуші паперу,розвивається почуття композиції,образна уява та творча фантазія, формуються уявлення про предмети та їх властивості. Застосовуючи під час малювання оригінальні техніки, діти переживають яскраві позитивні емоції, відкривають нові можливості добре знайомих предметів, які використовують як художні матеріали.Набуті на заняттях знання діти закріплюють у повсякденному житті через дидактичні, рухливі ігри.

Вихователь Беляєва О.Л.

Цільова прогулянка

ЛИСТОПАД

Мета: формувати уявлення про осінь, як пору року,про явища природи:йде дощ,дме вітер, жовтіють та опадають листочки. Звернути увагу дітей на таке явище ,як листопад. Активізувати в мові дітей слово " Листопад" .Виховувати естетичні почуття від розмаїття барв природи. Розвивати розумові операції, порівняння і узагальнення , формувати естетичні почуття.

ХІД СПОСТЕРЕЖЕННЯ

Вихователь пропонує звернути увагу дітей на опале листя, показує , що на деревах листя мало. Листя падає - листопад. Просить пройти по листю, послухати,як шарудить, зібрати найкращі листочки.

" Осінній килимок"

Ранок виткав килимок,

До листочка - ще листок.

Золотистий - тополиний,

Зеленавий - горобиний,

Блідо жовтий - яблуневий,

Червонястий- черишневий,

Хризантеми - у куточок,

От і гарний килимочок!

Дидактична гра" Зберемо листячко"

Рухлива гра" Сонячні зайчики"