Вас вітає заклад дошкільної освіти (ясла - садок) комбінованого типу №2 «Берізка» Тальнівської міської ради"

Ласкаво запрошуємо до садочка !


Добре відомо, що все, до чого пригорнулося серце в дитинстві, залишається назавжди. Гадаємо, що ті події і відчуття, до яких доторкнуться дитячі серця в стінах нашого закладу, залишать у дитячих спогадах лише радість, доброзичливість, милосердя, любов до людей та традицій і звичаїв українського народу.

Гарно в нашому садочку!

Наш садок всім - рідний дім.

То ж приводьте сина й дочку,

Будем раді вам усім!

В нашому закладі дошкільної освіти створено свій стиль, традиції та особливості організації навчально - виховного процесу. Достатньо заглянути в затишні групи, поспілкуватися з маленькими "чомусиками," і одразу стане зрозуміло, що тут працюють творчі люди, для яких любов до дітей є сенсом життя. Метою роботи колективу є забезпечення цілісного розвитку дитини, розвиток її творчої спрямованості, розкриття потенційних можливостей при збереженні дитячої субкультури та визнанні унікальності ролі дошкільного дитинства в становленні особистості.Для дітей працюють педагоги та помічники вихователів, медики, працівники харчоблоку, пральні, обслуговуючий персонал.

Створено гарні умови для дітей: затишні, естетично оформлені групи, організовано предметно - розвивальне середовище, дидактичні матеріали,що підібрані згідно вимог Базового компоненту та програма розвитку дітей дошкільного віку "Дитина" .

Ми розуміємо, що для життя та розвитку перш за все необхідне здоров'я і працюємо над цим. Декілька років заклад працює над питанням :" Збереження фізичного, психічного та духовного здоров’я дітей в умовах дошкільного закладу» В закладі створено умови для забезпечення оптимального рухового режиму. Щоденно відводиться достатньо часу на різні види рухової активності дітей (ранкова гімнастика, фізкультурні, музичні заняття, фізкультхвилинки, рухливі ігри) та інше.

Берізка.pptx

Режим роботи установи – 12 годин з 7:00 до 19:00